Kurumsal 2018-03-19T13:19:27+00:00

HAKKIMIZDA

Safiyağ ailesi olarak  yılda ortalama 15 bin ton yağ üreten Hatay bölgesinin ortasında 2300 m2 kapalı alan  ve 8000 m2 açık alana kurulan Zeytinyağı depolama ve dolum tesisimizde sizlere üstün kalite anlayışıyla hizmet vermeyi öncelikli ilke edindik.Yıl boyunca müstahsillerimizden gelen Zeytinyağlarımız tam donanımlı laboratuarımızda analiz edildikten sonra işletmemize alınır işlenir ambalajlanır ve nihai ürün olarak piyasaya sunulur.Fabrikamızda Naturel ve Naturel sızma Zeytinyağlarımızın dolum ve ambalajlanması yapılmaktadır.

Safiyağ, eşsiz lezzetinden ödün vermeden yeniliklerin öncüsü olmaya , zeytinyağı kültürünü geliştirmeye devam etmektedir.

Kurulduğu günden itibaren markaya yatırım yaparak tüketicisini ön planda tutmak, kaliteden ödün vermemek, daha iyiyi sunmak için sektörü ilklerle tanıştırmak ve zeytinyağını tabiatın mucizesi olarak en iyi şekilde sofralara ulaştırmak , hep Safiyağ ın önceliklerinden olmuştur.

Safiyağ, farklı damak tatlarına göre seçenekler sunarken doğadan gelen eşsiz lezzeti sofralarımıza taşımaya devam edecektir…

Misyon

Tüketicinin değişen ihtiyaçları ve mükemmel lezzet arayışı doğrultusunda Kaliteli Lezzetli Sağlıklı ve Yenilikçi ürünler yapmak.Kategorimizde en iyisini değerlisini insanlığa sunmak.

Türk ve Dünya halklarının damak zevkine uygun ürünleri daha kaliteli üretim ile üreterek müşteri memnuniyetini en yüksek seviyeye çıkarmak

Vizyon

Konularında uzman ekibimizle müşterilerimizin ihtiyacı olan ürün ve hizmetleri vererek sürdürülebilir tedarik zincirini sağlamak.

Müşterilerimize sağladığımız tüm hizmetlerde yurtdışı pazarında iyi bir konuma gelmek ve bunu sürekli hale getirerek örnek bir şirket olmaktır.